O firmie

Kim jesteśmy


Początki

Firma Dreamtec Sp. z o.o. powstała we Wrocławiu w 2009 roku (wcześniej funkcjonowaliśmy, jako Dział Audiowizualny w KEN Technologie Informatyczne Sp. z o.o.). Jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęliśmy tworzenie i wdrażanie nowoczesnych technologii dla edukacji. Przez ostatnie 10 lat wdrożyliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań dla sektora oświaty takich jak: zestawy interaktywne (tablice, projektory, monitory), bezprzewodowe systemy weryfikacji wiedzy (Testico Edu) oraz systemy usprawniające prace Uczelni Wyższych (Testico Vote i Sona), kompleksowe systemy edukacji interaktywnej oraz multimedialnych pracowni, a także elektroniczne systemy szkolne (Platforma e-Dziennika MobiReg).

Nasze osiągnięcia

Jako lider w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań dla edukacji, firma Dreamtec Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce (i na Świecie) stworzyła własne, unikatowe urządzenia mobilne do prowadzenia szkolnej dokumentacji – stało się to jeszcze przed okresem dynamicznego rozwoju urządzeń i systemów mobilnych. Jako pierwsi wymyśliliśmy i opracowaliśmy koncepcję pracy w trybie on-line/off-line na urządzeniach mobilnych, umożliwiając znaczące obniżenie kosztów wdrożenia systemów e-dziennika w szkołach.

Dreamtec Sp. z o.o. posiada unikalne, potwierdzone licznymi referencjami, połączenie kompetencji w zakresie dostaw sprzętu, jak również w zakresie udostępniania systemów dla jednostek oświatowych pracujących on-line, nieprzerwanie od ponad 10 lat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl