Licencja dla programu Omnneo®D (wer. 2.0)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 4 000,00 zł 4000.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 3 252,03 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość lic.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Omnneo D
Kod produktu: Omnneo - program

Opis

Oprogramowanie instalowane na komputerze nauczyciela, pozwalające na zarządzanie wszystkimi funkcjami pracowni wprost z pulpitu. Wymagany system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10.
Element podstawowy pracowni językowej.

Aplikacja służy do prowadzenia zajęć językowych, których podstawą jest prowadzenie konwersacji uczniów oraz praca ze źródłami dźwięku pochodzącymi z różnych wydawnictw językowych. System ma możliwość deaktywowania nieobsadzonych (np. dla nieobecnych uczniów/słuchaczy) stanowisk na czas zajęć – wówczas stanowiska nie biorą udziału w procesie przydzielania zadań – podziału na grupy etc.

W aplikację wbudowany jest cyfrowy rejestrator dźwięków, który umożliwia rejestrowanie do 24 ścieżek dźwiękowych jednocześnie (zapis wszystkich uczniów do jednego pliku oraz zapis określonych grup uczniów lub każdego indywidualnie do kilku/wielu niezależnych plików w popularnym formacie WAV lub MP3 na komputerze nauczyciela, nadających się do późniejszej obróbki lub analizy). Istnieje również możliwość zapisu wykładu lektora/nauczyciela oraz konwersacji na forum całej grupy/klasy. Wbudowany w aplikację timer (konfigurowalny licznik czasu z możliwością zatrzymania/pauzy) umożliwia przeprowadzanie ćwiczeń na czas. Kreowanie dowolnych grup (konwersacje dwu- i wieloosobowe) utworzonych z dowolnych obecnych uczniów z opcją dołączenia lub podsłuchu nauczyciela, konwersacje na forum klasy „z” i „bez” nauczyciela, a także dołączenie lub jedynie podsłuch nauczyciela dla grupy konwersacyjnej lub tylko dla wybranego ucznia – to wszystko jest możliwe tylko w Omnneo®D.

System umożliwia różne tryby czytania (np. jeden do wszystkich i każdy indywidualnie dla siebie) z możliwością nagrywania wszystkich czytających do indywidualnych plików na komputerze nauczyciela. Sprawdzian czytania można przeprowadzić dla wszystkich w jednym czasie! Ponadto nauczyciel ma możliwość podsłuchu lub dołączenia do dowolnego ucznia w trybie czytania indywidualnego.

Aplikacja umożliwia odsłuch dowolnego źródła i nauczyciela/lektora jednocześnie dla wszystkich uczniów lub grup oraz odsłuch dwóch dowolnych, niezależnych źródeł jednocześnie – indywidualnie dla każdego z uczniów w trybie konwersacji dwuosobowej, np. jeden uczestnik każdej grupy konwersacyjnej słucha materiału z komputera nauczyciela wraz z jego uwagami/komentarzem, a drugi słucha materiału z radioodtwarzacza. Ponadto nauczyciel ma możliwość odsłuchu dowolnego źródła dźwięku bez udziału uczniów (np. w trakcie konwersacji lub czytania, w celu przygotowania materiału na dalszą cześć zajęć), a w przypadku opcjonalnego rozszerzenia wejść aktywnych w module głównym z 2 do 4, również w czasie odtwarzania dwóch innych źródeł uczniom.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl